گرین وال مصنوعی

گرین وال مصنوعی

گرین وال مصنوعی یکی از جدید ترین روش های طراحی فضای سبز به شمار می رود. در این مورد توضیحاتی ارائه خواهیم کرد.

فروش کود دامی

اجرای روف گاردن

توضیحاتی در مورد گرین وال مصنوعی

در سال های اخیر بعضی از افراد برای آراستن خانه یا محیط های کاری خود از گرین وال مصنوعی استفاده می کنند. استفاده از دیوارهای سبز مصنوعی مزیت های فراوانی دارد. برای مثال، نگهداری و مراقبت از این دیوارها راحت تر از دیوارهای سبز طبیعی می باشد. همان طور که می دانید، دیوارهای سبز طبیعی از گیاهان طبیعی و زنده تشکیل شده اند و نگهداری از آن ها کاری سخت و نیازمند توجه بسیار است. اما دیوارهای سبز مصنوعی با گیاهان مصنوعی زینت داده شده اند. بنابراین نیازی به مراقبت و نگهداری چندانی ندارند.

برای ساخت گرین وال مصنوعی از گیاهان مصنوعی متنوعی استفاده می شود. طراحی برگ های گیاهان در این دیوارها به نحوی است که کاملا طبیعی به نظر می رسند. شما می توانید این گرین وال ها را در هر ابعاد و طرحی سفارش دهید.

 

شرح مزایای دیوار مصنوعی سبز

همان طور که گفته شد، استفاده از دیوار سبز مصنوعی مزیت های زیادی دارد که در ادامه به شرح بعضی از آن ها اشاره می کنیم. دیوارهای سبز مصنوعی نیاز به مراقبت خاصی ندارند. از طرفی تنوع طرح و رنگ زیادی دارند و می توانید مطابق سلیقه خود یک نمونه را انتخاب کنید. از دیگر مزیت های دیوارهای سبز مصنوعی می توان به عدم ایجاد آلرژی اشاره کرد. بعضی از افراد با قرار گرفتن در معرض گیاهان طبیعی دچار آلرژی می شوند. با استفاده از گیاهان مصنوعی می توان از بروز آلرژی در افراد حساس جلوگیری کرد.

 

گرین وال مصنوعی

 

مسئله مهم دیگر در مورد گرین وال های مصنوعی، قیمت مناسب آن ها می باشد. قیمت دیوارهای سبز مصنوعی، نسبت به انواع طبیعی بسیار به صرفه است. چرا که این نوع دیوار سبز نیاز به زیر سازی، کاشت گیاه، آبیاری و… ندارد. مدت زمان ماندگاری دیوارهای سبز مصنوعی نیز نسبت به انواع طبیعی بیشتر است. امیدواریم اطلاعاتی که در این مقاله ارائه شد، زمینه آشنایی شما با گرین وال مصنوعی را فراهم کرده باشد.

موارد مرتبط با این موضوع:

 

فروش کود دامی

فروش کود دامی

تماس با کارشناسان معماری سبز

کاربران گرامی می‌توانند جهت دریافت مشاوره با شماره ۹۱۰۳۱۶۴۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.