خرید گلدان

خرید گلدان

در صورتی که در خانه یا محل کار خود گل و گیاه نگهداری می‌کنید هر چند وقتی نیاز به خرید گلدان و تعویض گلدان را خواهید داشت. برای خرید چه نوع گلدانی را انتخاب می‌کنید؟ خرید گلدان سرامیکی ، خرید گلدان سفالی یا خرید گلدان لاکچری ؟ از هر نوع گلدانی که استفاده کنید باید گلدانی بزرگتر از گلدان قبلی باشد. چرا که با رشد گیاه نیاز به فضای بیشتر وجود خواهد داشت. در این بخش توضیحاتی در مورد انواع گلدان خواهیم داد تا تهیه آن برای شما آسانتر شود.

فروش کود دامی

اجرای روف گاردن

خرید گلدان

خرید گلدان بر اساس جنس آن می‌توند یکی از انتخاب‌ها باشد. گلدان‌ها میتوانند از جنس های مختلفی ساخته شوند. یکی از این آلیاژ ها سفال است. سفال شاید یکی از مناسبترین نوع گلدان باشد. همچنین گلدان می‌تواند سرامیکی و یا فلزی باشد. به صورت محدود گلدان‌ها از آلیاژهای دیگری نیز ساخته می‌شوند  به عنوان مثال اپوکسی آلیاژی است که به تازگی بسیار مورد توجه واقع شده و گلدان از این آلیاژ نیز ساخته می‌شود.

همچنین فلاور باکس ها که نقش گلدان‌های بزرگ در محوطه سازی را دارند. از جنس‌هایی مثل سیمان، بتون و چوب نیز ساخته می‌شوند. از نظر تعداد استفاده دو نوع از گلدان سرامیکی و سفالی بیشترین موارد استفاده را دارند.

خرید گلدان

خرید گلدان سرامیکی

خرید گلدان سرامیکی یک انتخاب پر کاربرد و لوکس است. گلدان سرامیکی به دلیل لعاب که روی آن قرار می‌گیرد بسیار درخشان و زیبا است. از سوی دیگر این نوع از گلدان به راحتی تمیز می‌شود و نظافت آن به اسانی امکان پذیر است. گلدان سرامیکی نیز می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد. در این بخش به سه نوع از انواع گلدان سرامیکی اشاره می‌کنیم.

خرید گلدان

خرید گلدان سرامیکی بلند

گلدان سرامیکی بلند مناسب برای کیاهانی است که رشذ بالایی دارند و ارتفاع آنها بیشتر از حجم آنها است. گیاهان بلند و گشیده در گلدان سرامیکی بلند زیبایی و سلابت منحصر به فردی دارند. همچنین گلدان سرامیکی بلند برای گیاهان آپارتمانی که در داخل ساختمان نگهداری می‌شوند بسیار مناسب هستند. این گلدان هامعمولا به سادگی با دکوراسیون های مدرن هماهنگ شده و زیبایی بسیاری دارند.

خرید گلدان سرامیکی فانتزی

خرید گلدان سرامیکی فانتزی انتخاب دیگری برای برای خریدار است. گلدان های فانتزی معمولا از سرامیک ساخته می‌شوند. سرامیک رنگ پذیری بسیار بالایی دارد و تقریبا امکان تولید در تمام رنگ‌ها را دارد. از همین جهت است که گلدان های رنگی با اشکال فانتزی بسیار معمول هستند. گلدان سرامیکی فانتزی را برای دکوراسیون های لوکس و اداری پیشنهاد می‌کنیم. این نوع از گلدان ها به دلیل داشتن رنگ بسیار زیبا امکان انواع چیدمان را در فضای اداری می‌دهند.

خرید گلدان سرامیکی بنسای

گلدان سرامیکی بنسای برای کاشت گیاه بنسای و انواع دیگری از گیاهان بسیار مناسب است. ان گلدان با انواع اشکال مختلف ساخته می‌شود اما آنچه در این گلدان منحصر به فرد است ارتفاع کم آن و محیط بزرگ آن است.

از گلدان بنسای برای استفاده از بوته های کوچک نیز استفاده میکنند. بوته های کوچک اواع سبزی و حتی بوته خیار می‌تواند در گلدان بنسای رشد کند و ظاهری زیبا نیز داشته باشد.

بنسای گیاهی بسیار پر طرفدار در بین گیاهان اپارتمانی است. گلدان بنسای زیبایی این گیاه منحصر به فرد را چندین برابر می‌کند این گلدان از نظز زیبایی کانلا ویزه ولوکس محسوب می‌شود.

خرید گلدان سرامیکی عمده

خرید گلدان سرامیکی عمده درخواست بسیاری از کاربرانی است که در اینترنت به جستجوی محصول خود هستند. برای تهیه گلدان سرامیکی عمده باید به کیفیت مناسب ان توجه داشت. سرامیک یا لعاب گلدان می‌تواند درجه یک و با کیفیت عالی باشد. در مواردی نیز این لعاب از مواد بی کیفیت ساخته می‌شود  که در قیمت و کیفیت گلدان بسایر تاثیر گذار لست.

 

خرید گلدان سفالی

گلدان سفالی یکی از اولین انتخاب‌ها برای افراد است. گلدان سفالی زیبایی مناسبی دارد همچنین قیمت بسیار مناسبی برای خرید نیز دارد. گلدان سفالی نیز می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد. گلدان های سفالی از نظر رشد گیاه و جذب رطوبت شرایط مناسبی دارند همچنین امکان رنگ امیزی ان نیز وجود دارد. این نوع از گلدان گستره رنگی بسیار بزرگی نیز دارد.

خرید گلدان

خرید گلدان سفالی ساده

سادگی در گلدان نوعی زیبایی نیز می‌باشد. گلدان سفالی ساده میتواند در رنگ‌های مختلفی تولید و ارائه شود. بیشترین رنگ مورد استفاده در گلذان سفالی ساده رنگ سفید است. زیبایی این گلدان در سادگی آن است. این نوع از گلدان می‌تواند در انواع اشکال هندسی تولید شود.

خرید گلدان سفالی ارزان

گلدان سفالی به خودی خود گلدان ارزانی است اما در میان انواع گلدان سفالی ارزانترین آنها گلدان استوانه ای ساده است. این گلدان نیز در انواع رنگ‌ها تولید و ارائه می‌شود.

خرید گلدان سفالی ارزان در کرج

برای گلدان سفالی ارزان در کرج می‌توانیذ به عمده فروشی تولیدی های سفال مراجعه کنید. تولید کنندگان سفال به صورت مستقیم گلدان را در اخختیار شما قرار داده و قاعدتا ارزانترین قیمت را نیز خواهند داشت. البته باید توجه داشت این تولید کنندگان معمولا محصولات را به صورت عمده تولید و ارائه می‌کنند.

 

خرید گلدان سفالی ارزان در تهران

در تهران و بخصوص مرکز تهران تولید کنندگان گلدان سفالی را جستجو نکنید. در این مناطق به دلیل قیمت بالای زمین، احداث گارگاه سفال توجیه اقتصادی ندارد. اما در اطراف تهران تعداد بالایی از تولید کنندگان سفال را خواهید یافت. اطراف تهران بهترین گزینه برای خرید گلدان سفالی ارزان در تهران می‌باشد.

خرید گلدان لاکچری

برای خرید گلدان لاکچری از گزینه های سفالی یا سرامیکی می‌توانید استفاده کنید. همچنین اگر به دنبال یک گلدان لاکچری بسیار ویژه هستید. می‌تواند از گلدان های اپوکسی و مدرن استفاده نمایید. خرید گلدان لاکچری می‌تواند برزیبایی دکوراسیون موثر باشد.

خرید گلدان استوانه ای بزرگ

گلدان استوانه‌ای بزرگ یکی از پر مصرفترین انواع گلدان است. این نوع از گلدان مناسب برای فضای داخلی و همچنین فضای خارجی ساختمان است. همچنین امکان استفاده از این گلدان در کنار باغچه و محوطه سازی ویلا نیز می‌باشد.

 
گلدان سرامیکی در سایز های مختلف

سایز گلدان سرامیکی می‌تواند از سایز بسیار کوچک تا سایز بزرگ را پوشش دهد. برای گلدان‌هایی با سایز بسیار بزرگ بهتر است برای گلدان حفاظ فلزی داخلی یا خارجی طراحی شود. سایز گلدان همچنین در مقاومت آن تاثیر گذار است. سایز‌های بسیار بزرگ گلدان سرامیکی مقاومت کمتری در برابر فشار دارند.

فروشگاه اینترنتی گلدان سرامیکی

برای ورود به فروشگاه اینترنتی گلدان سرامیکی می‌توانید به بنر سبز رنگ در ابتدای همین صفحه مراجعه نمایید یا روی این لینک : خرید گل و گیاه آپارتمانی کلیک نمایید.

کاربرد گلدان های سرامیکی

گلدان سرامیکی علاوه بر جایی برای انواع گلو گیاه میتواند استفاده‌های دیگری نیز داشته باشد. یکی از این کاربردها استفاده از گلدان به عنوان شیء زینتی است. گلدان های سرامیکی به دلیل ظاهر زیبا به عنوان زینت در قفسه‌ها و اطراف خانه قرار می‌گیرند. همچنین گلدان های سرامیکی بزرگ در کنار درب ورودی و راه پله‌ها بسیار زیبا خواهد بود.

 

مشخصات گلدان های سرامیکی با کیفیت

سرامیک میتواند با انواع کیفیت تولید شود.سرامیک های با کیفیت معمولا چند ویزگی مهم دارن که برای خرید باید به انها توجه نمایید. این ویزگی‌ها عبارتند از:

  1. جنس محصول شامل جنس گلدان و لعاب روی گلدان
  2. مدل گلدان
  3. رنگ گلدان یا رنگ لعاب آن که درجه کیفی متفائتی دارند.
  4. مقاوم بودن لعاب سرامیکی آن در برابر تغییر رنگ
  5. شرکت تولید کننده

   

   

 

نکات مهم در خرید گلدان سفالی

در خرید گلدان سفالی به کیفیت سفال توجه نمایید. سفال با کیفیت از ساختاری یکنواخت برخوردار است. گلدان های با کیفیت ترک و یا شکستگی ندارند. رنگ سفال با کیفیت یکنواخت است. یکنواختی رنگ سفال نشان از پخت مناسب آن دارد. برای گلدانها سفالی را انتخاب کنید که از داخل رنگ شدگی نداشته باشد. سفال رنگ نشده همواره مقداری رطوبت را در خود نگهداری می کند. به حجم گلدان توجه کنید گیاهان در گلدان نیاز به فضای کافی برای رشد دارند. حجم مناسب گلدان کمک میکند تا رشد مناسبی برای گیاه حاصل شود و در زمان کوتاهتری رشد کند.

خرید گلدان

 

مزیت خرید گلدان سفالی ساده

با مراجعه به بازار انواع گلدان ها با جنس های مختلف را مشاهده خواهید گرد. گلدانهایی با رنگها شکلهای گوناگون، اما همچنان بسیاری از افراد به دنبال خرید گلدان سفالی ساده هستند. این گلدانها چه مزیتی دارند؟
اولین مزیت گلدانهای ساده زیبایی آنها است. رنگ سفال و ساختار ان زیبایی طبیعی دارد که مورد پسند بیشتر افراد می باشد. همچنین گلدانهای ساده تناسب بیشتری با محیط طبیعی دارند. به عنوان مثال گلدانهای ساده در کنار باغچه ها با فضای طبیعی باغچه کاملا همخوان هستند. علاوه بر زیبایی گلدان های ساده سفالی رطوبتی همیشگی را برای گیاهان نگهداری میکنند. سفال های ساده سالهای بسیاری در کنار ما بوده اند و تناسب و زیبایی خود را حفظ کرده اند.

خرید گلدان

ویژگیهایی برای خرید گلدان سفالی ارزان

بسیاری از افراد تمایل به خرید گلدانهای ارزان قیمت دارند. در عین حال می خواهند تا کیفیت گلدان را نیز در نظر بگیرند و گلدانی مناسب برای گیاهان تهیه کنند. اما قیمت گلدان و فاکتورهای قیمت گذاری آن چیست؟ گلدانهای ارزان قیمت و یا گرانقیمت چه تفاوتی با هم دارند؟ در این بخش به تعدادی از این عوامل اشاره میکنیم.
۱. گلدان های ساده سفالی ارزانترین قیمت را در بین انواع گلدان دارند.
۲. کیفیت خاک استفاده شده در گلدان سفالی قبمت آن را تغییر میدهد. کیفیت خاک باعث زیبایی گلدان میشود اما در کیفیت نگهداری گل و گیاه تاثیری ندارد
۳. پخت سفال میتواند درجه یک باشد و یا پخت معمولی باشد. پخت سفال در کوره های صنعتی معمولا کیفیت بهتری را ارائه میدهد و به همان نسبت قیمت گلدان نیز تغییر خواهد کرد
۴. جنس لعاب که روی گلدان سرامیکی استفاده میشود عمده ترین بخش در تعیین قیمت است. این موضوع البته در زیبایی گلدان بسیار موثر است.

خرید گلدان استوانه ای ساده برای چه گیاهانی مناسب است؟

زیبایی و سادگی همیشه در کنار هم تعریف شده اند. با وجود هزاران مدل از گلدانهای گوناگون هنوز گلدان استوانه ای ساده نقش مهمی در تزئین خانه های ما دارد. گرچه گلدان های ساده برای همه گیاهان مناسب هستند اما در این بخش چند نمونه گل آپارتمانی را که با گلدان استوانه ای ساده بسیار زیبا هستند را معرفی میکنیم.

۱. گیاه برگ انجیری
۲. گیاه یوکا
۳. گیاه برگ عبابی
۴.انواع کاج
۵. گیاه زاموفیلیا
۶. انواع گیاه فیکوس
۷۰ گیاه بنجامین
۸۰ گیاه سانسوریا

خرید گلدان

مرکز خرید گلدان سفالی ارزان در تهران

کرچه تهران بزرگترین بازار فروش برای انواع گلدان است. اما تولید کنندگان گلدان های سفالی کمتر در این شهر یافت میشوند. از همین جهت در فروشگاه ایران سبز برترین تولید کنندگان گلدان سفالی را دور هم جمع کرده ایم تا محصولات خود را معرفی و با ارزانترین قیمت ممکن ارائه نمایند. در فروشگاه انواع گلدانها با سایزهای متفاوت و اشکال متفاوت موجود می باشد و به دلیل عرضه مستقیم این گلدانها توسط تولید کنندگان قیمتی بسیار مناسب نیز برای آنها در نظر گرفته سده است. برای خرید گلدانهای ارزان قیمت و لوکس به فروشگاه و یا صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید

خرید گلدان

مرکز خرید گلدان سفالی ارزان در کرج

شهر کرج همواره به عنوان مرکزی برای تولید و تکثیر گل و گیاه بوده است. تولید کنندگان گیاهان در منطق مختلفی از شهر فعالیت میکنند و این امر باعث رشد این فعالیت در کرج بوده است. تولید کنندگان و گلخانه های فعال در این شهر گلدان های مورد نیاز خود را تهیه و از آنها استفاده میکنند اما مرکزیتی از نظر تولید گلدان در این شهر وجود ندارد.
البته با توجه به تعداد تولید کنندگان گل و گیاه می توانید از هر نقطه ای گلدان های مورد نیاز را نیز تهیه کنید. معمولا تمامی فروشگاه های گل گیاه در این منطقه دارای گلدان نیز هستند.
به صورت محدود در این شهر شاهد چند تولید کننده گلدان سفالی نیز هستیم اما کیفیت و قیمت این محصولات خیلی قابل رقابت با محصولات دیگر نیست. برای خرید بهترین گلدانها به صفحه اصلی سایت ایران سبز مراجعه نمایید.

خرید گلدان

خرید گلدان استوانه ای بزرگ برای چه گیاهانی مناسب است؟

خرید گلدان و تعویض گلدان برای گیاهان آپارتمانی بخشی ضروری است. اما در چه مواردی گلدان ها را بزرگتر از سایز گیاهان انتخاب کنیم،؟
اگر گیاهانی با رشد سریع دارید بهتر است گلدان هایی را که چند سایز بزرگتر هستند انتخاب کنید. انتقال گیاهان از گلدانی به گلدان دیگر معمولا با ریسک همراه است. پس بهتر است قبل از انتقال گیاه گلدانی بزرگتر را انتخاب کنید تا کمتر نیاز به تغییر گلدان داشته باشید.
در این بخش پیشنهاد میکنیم اگر گل های آپارتمانی زود رشد دارید از گلدان استوانه ای بزرگ استفاده نمایید. این گیاهان شامل:

  • گیاه گندمی
  • گیاه پوتوس
  • گیاه آلوئه ورا
  • گیاه یشم
  • دیفن باخیا

گیاهان ذکر شده در صورتی که شرایط مناسبی داشته باشند به سادگی رشد کرده و در مدت کوتاهی نیاز به تغییر سایز گلدان خواهند داشت. از سوی دیگر گلدان استوانه ای بزرگ برای این گیاهان بسیار مناسب است و ظاهری بسیار شیک را به گل گیاه شما خواهد داد.

طراحی گلدان

در طراحی گلدان دو بخش مورد نظر است ابتدا شکل حجم گلدان که میتواند استوانه، گرد یا تخت باشی و دوم طرح روی گلدان که میتوند شامل انواع طرح ها باشد. در گلدان های سفالی معمولا شکل استوانه قالب بر دیگر شکل ها است. ساخت این حجم بسیار ساده و همچنین بسیار پر طرفدار است. همچنین تغییرات کوچک و اعمال آنها نیز اسان است.
طرح و رنگ گلدان و اشکال روی سطح گلدان معمولا با رنگ قالب سفید می باشد. البته با تغییر سلیقه و رشد تکنولوژی رنک های دیگری را مانند مشکی و یا رنگارنگ برای گلدان ها میبینیم اما همچنان رنگ قالب در گلدانها سفید می باشد.

نحوه تولید گلدان

تولید گلدان سفالی به صورت سنتی به چند بخش تقسیم میشود. ممکن است تغییرات جزئی در نوع تولید و روند تولید مشاهده شود اما همچنان اصول کار به شکل ذگر شده می باشد.
۱ انتخاب خاک مناسب اولین گزینه است، تولید کننده خاک مناسب برای ظروف سفالی را انتخاب میکند این خاک معمولا خاک رس می باشد. خاک رس قبل از اماده شدن به صورت کامل الک و اماده سازی میشود.
۲. در این مرحله خاک رس با اب مخلوط و گل حاصل به مقدار کافی هم میخورد، یا با اصطلاح ورز داده میشود.
۳. گل اماده شده به صورت سنتی با چرخی دوار شکل داده میشود و یا توسط دستگاه های مدرنتری شکل مورد نظر را به خود میگیرد. در این مرحله شکل گلدان به صورت نهایی درامده اما استحکام کافی را ندارد
۴، در این مرحله سفالهای اماده شده و شکل داده شده در کوره پخته میشوند. بعد از پخته شدن گلدانها آماده استفاده هستند.

این مراحل ساده ترین توضیح جهت مراحل ساخت گلدان است. این روند ممکن است با تغییراتی همراه باشد.

 

خرید گلدان سرامیکی برای کدام اتاق ها مناسب است؟

گلدان های سرامیکی ظرافت بالایی دارند و از نظر ظاهری زیبایی بسیاری دارند. از سوی دیگر ظاهر براق و تمیز این گلدانها آنها را به یک گلدان بسیار پر طرفدار تبدیل کرده است. گلدانهای سرامیکی بزرگ را میتوانید در اتاق پذیرایی قرار دهید. ظاهر زیبای آنها دکور پذیرایی شما را بهبود میدهد. گگلدانهای بلند سرامیکی جلوه بسیار بهتری به پذیرایی با متراژ بزرگ خواهند داد.
برای اتاق خواب از گلدانهای کوچک سرامیکی استفاده نمایید. همچنین برای بالکن یا تراس میتوانید از گلدان سرامیکی استفاده نمایید. گلدان سرامیکی مقاومت لازم برای استفاده در فضای باز را دارا می باشد.

خرید گلدان

انتخاب خرید گلدان سرامیکی بلند برای پذیرایی

گلدان سرامیکی بلند را برای بهبود ظاهر اتاق مهمانی خود انتخاب کنید. این گلدانها مقاومت بالا، کیفیت مناسب و همچنین زیبایی بی نظیری دارند. گلدانهای بلند سرامیکی زیبایی خاصی را به محیط میدهند.
در گلدانهای بلند گیاهان بلند را قرار دهید، گیاهانی مثل نخل میتوانند زیبایی بسیاری را به محیط شما بدهند. در اتاق پذیرایی انتخاب گلدان بلند و گیاه بلند میتواند احساس قدرت و زیبایی را به همراه هم برای بازدید کنندگان ایجاد کند.

خرید گلدان سرامیکی فانتزی برای چه بخشی از خانه مناسب است

در گلدانهای سرامیک فانتزی گیاهانی مانند کاکتوس را قرار دهید. تناسب گلدان فانتزی با گیاهان فانتزی زیبایی خاصی را به ارمغان می اورد. گلدان های فانتزی را در اتاق خواب و اتاق کودکان استفاده کنید. رنگ بندی این نوع گلدانها بسیار متنوع است. رنگ های گلدان های فانتزی قرمز، سبز، زرد و رنگارنگ می باشد. زیبایی این گلدانها فضای اتاق خواب را تحت تاثیر قرار می دهد.

خرید گلدان

خرید گلدان سرامیکی بنسای برای زیبایی دو چندان

بنسای یکی از گیاهان آپارتمانی بسیار زیبا است که طرفداران بسیاری نیز دارد. این گیاه در دسته گیاهان آپارتمانی است و امکان نگهداری در آپارتمان را دارد. گلدان زیبا برای این گیاه می تواند زیبایی این گیاه را دو چندان کند. برای بنسای معمولا از گلدان سرامیکی کوتاه استفاده میکنند. گلدان بنسای کوتاه است اما وسعت زیادی دارد و این وسعت زیاد تمام ریشه این گیاه را پوشش میدهد. برای خرید گلدان سرامیکی مناسب بنسای به صفحه اصلی وب سایت مراجعه نمایید.

خرید گلدان سرامیکی عمده را از کجا تهیه کنیم

برای خرید گلدان سرامیکی به صورت عمده میتوانید به تولید کنندگان گلدان مراجعه کنید. تولید کنندگان گلدام معمولا ارزانترین قیمت را برای فروش گلدان سرامیکی ارائه میدهند. همچنین در ایران سبز امکان خرید گلدان به صورت عمده را خواهید داشت. با مراجعه به صفحه اصلی وب سایت میتوانید گلدان مورد نظر را انتخاب و با افزایش تعداد از خرید عمده گلدان استفاده نمایید.

خرید گلدان لاکچری برای تراس و حیاط

یکی از مهمترین دلایل برای خرید گلدان افزایش زیبایی گیاهانی است که در منزل استفاده میشود. همچنین برای محیط حیاط و تراس استفاده از گلدان های لوکس و لاکچری میتواند زیبایی این محیط ها را چندین برابر کند.. گلدان های لاکچری علاوه بر زیبایی دارای نقش و نگار بسیار زیبا هستند که آنها را از گلدان های ساده مجزا میکند. برای مشاهده گلدان های لاکچری و خرید آنها به صفحه اصلی وب سایت مراجعه نمایید

خرید گلدان

قیمت خرید گلدان

قیمت گلدان به چه عوتملی بستگی دارد؟ در گلدان‌های سفالی چندین عامل وجود دارد که قیمت خرید گلدان را مشخص می‌کند. اولین عامل طراحی گلدان است. معمولا طراحی‌های ساده تر مانند گلدان سفالی گرد قیمت پایینتری به نسبت گلدان‌ها با اشکال خاص دارند. عامل دوم کیفیت پخت سفال است. پخت سفال و نوع انجام ان می‌تواند هزینه هایی را به تولید کنندگان تحمیل کند که باعث افزایش قیمت ان خواهد بود. عامل سوم کیفیت لعاب سرامیکی است که روی گلدان استفاده می‌شود. کیفیت لعاب تاثیر بسیاری در قیمت تمام شده محصول خواهد داشت.

گلدان سرامیکی یا سفالی؟

این سوال بسیاری از خریدارانی است که قصد خرید گلدان را دارند. به صورت خیلی ساده باید گفت گلدان سفالی از نظر طراحی به نوعی حفظ اصالت را بیان می‌کند و گلدان سرامیکی مدرنیته را بیان می‌کند. از نظر کارایی و برای نگهداری گیاهان این دو نوع گلدان هیچ تفاوتی با یکدگر ندارند. از نظر زیبایی گلدان های سرامیکی زیباتر به نظر می‌رسند اما از آنجایی که زیبایی به سلیقه افراد نیز مرتبط است هر دو این دو جنس گلدان زیبایی خود را دارند و با توجه به سلیقه افراد انتخاب می‌شوند.

گلدان ابرسان

گلدان‌های ابرسان نوعی از گلدان هستند که از تکنولوژی استفاده کرده و بخش آبرسانی به گیاه را به صورت اتوماتیک کنترل می‌کنند. این نوع از گلدان‌ها مخزنی برای نگهداری اب دارند. تنظیم برسانی در این گلدان ها بر اساس رطوبت خاک می‌باشد. رطوبت سنج این گلدان با خشک شدن گلدان فعال شده و ابرسانی به گیاه را آغاز می‌کند.

گلدان فلزی

فلز برای ساخت گلدان متریال مناسبی نیست چرا که هم هزینه بالایی دارد و هم در برابر رطوبت آسیب پذیر است. گلدان‌های فلزی فقط در مواردی استفاده می‌شوند که نیاز به استحکام بسیار بالا باشد. مثلا در مواردی که گلدانها به صورت معلق در هوا استفاده می‌شوند گلدان فلزی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

خرید گلدان

پیج فروش گلدان

در این بخش به معرفی پیج اینستاگرام می‌پردازیم. پیج iranesabzz یکی از پیج‌های فعال در زمینه فروش گل و گیاه و همچنین فروش گلدان است. این پیچ همواره بروزترین گلدان‌ها را با قیمتی مناسب ارائه می‎دهد.

مناطق تحت پوشش تهران

در ایران سبز مناطق و محله های تهران تحت پوشش قرار می‌گیرند. برخی از این محلات عبارتند از:

اوین، درکه، زعفرانیه، ولنجک، دربند، تجریش، قیطریه، الهیه، فرشته، اندرزگو، فرمانیه، قیطریه، محمودیه، سعادت اباد، پونک، کوهسار، تهران ویلا، طرشت، توحید، فرحزاد، آزادی، بهبودی، ستارخان، گیشا، شادمان، مرزداران، ونک، سید خندان، دروس، قلهک، جردن، ملاصدرا، شیخ بهایی، میرداماد ، نارمک، جوادیه، کوهسار، رسالت و…

مناطق تحت پوشش کرج

امکان ارسال کلیه محصولات در ایران سبز به مناطق کرج نیز محیا می‌باشد. برخی از این محلات عبارتند از

مهرشر، عظیمیه، جهانشهر، بلوار جمهوری، کوی کارمندان ، کوی اتحاد، کوی بنفشه، خلج آباد، اکبر آباد، کوی شقایق، حسین آباد، بلوار چمران، قلمستان، فردوسی ، شکرآباد، بلوار هفت تیر، کوی فرهنگ ، کوی زنبق ، دهقان ویلا، گلشهر، درختی ، میدان عطار ، گلزار ، انوشیروان ، و …

 

 

موارد مرتبط با این موضوع:

 

 

فروش کود دامی

فروش کود دامی

تماس با کارشناسان معماری سبز

کاربران گرامی می‌توانند جهت دریافت مشاوره با شماره ۹۱۰۳۱۶۴۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.