طراحی کافی شاپ روی بام

طراحی کافی شاپ روی بام

طراحی کافی شاپ روی بام نیازمند رعایت قوانینی می باشد، که با انجام دادن آنها کافی شاپ مستحکم و زیبایی خواهید داشت. در این بخش به توضیحاتی در این رابطه خواهیم پرداخت.

فروش کود دامی

اجرای روف گاردن

طراحی کافی شاپ روی بام

هنگام طراحی کافی شاپ روی بام باید قوانینی را رعایت کرد. زیرا محیط کافی شاپ سنگین می باشد. زمانی که بر روی بام ساختمان طراحی می شود، ممکن است خسارتی به ساختمان بزند. از شایع ترین این آسیب ها می توان به نشست ساختمان اشاره کرد.

قبل از طراحی باید از مقاومت ساختمان  اطمینان حاصل کنید. برای این کار می توانید از مهندسان خبره کمک بگیرید

طراحی کافی شاپ روی بام

 

چند نکته در خصوص طراحی کافی شاپ

در خصوص طراحی کافی شاپ نکاتی وجود دارد، که رعایت آنها باعث می شود فضای شما چند برابر زیبا تر شود. اولین نکته که باید به آن توجه کنید، مکان کافی شاپ می باشد. مکان نقش زیادی در طراحی دارد و شما می توانید بر اساس آن اقدام به طراحی کنید. اگر مکان شما در جای پرت و دور از شلوغی شهر باشد، احتمال شکست شما زیاد می شود.

سعی کنید مکانی را انتخاب کنید که در مرکز یا شلوغی شهر باشد. در این صورت افراد زیادی به کافی شاپ شما می آیند.

دومین نکته این است که فضای کافی شاپ را اندازه بگیرید. سپس متناسب با اندازه اقدام به طراحی کنید. برای اندازه گیری می توانید از مهندسان نیز کمک بگیرید. همچنین برای طراحی می توانید از طراحان نیز کمک بگیرید. هر کافی شاپ امکانات مختلفی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. به همین دلیل هیچ کدام از کافی شاپ ها شبیه هم نیست و شما می توانید هر طور که بخواهید طراحی کافی شاپ روی بام را انجام دهید.

طراحی کافی شاپ روی بام

 

وسایل کافی شاپ روی بام

کافی شاپ روی بام هم مانند کافی شاپ های دیگر وسایل زیادی دارد. اگر قصد دارید کافی شاپ خود را بر روی بام ساختمان بزنید، بهتر است به آب و هوای منطقه خود توجه کنید. به طور مثال اگر در منطقه گرم ساکن هستید، باید برای کافی شاپ خود سایبان در نظر بگیرید.

همچنین اگر در منطقه شما باران زیاد می بارد، باید حتما سایبان در نظر بگیرید. البته بستگی به سلیقه شما دارد که نوع کافی شاپ شما چگونه باشد. خیلی از کافی شاپ هایی که بر روی بام ساخته می شوند، بدون سقف می باشند. خیلی از کافی شاپ هایی که بر روی بام ساخته می شود، مسقف هستند.

اگر کافی شاپ شما بدون سقف می باشد، باید برای هر میز سایبان و وسایل سرمایشی و گرمایشی در نظر بگیرید. اما اگر کافی شاپ شما مسقف باشد کار شما آسان می شود.

در کافی شاپ های مسقف می توانید از دیوارکوب، ساعت، تابلو، مجسمه، گل و غیره برای تزیین استفاده کرد. اما اگر کافی شاپ شما بدون سقف باشد می توانید از گل و گیاهان، چمن مصنوعی و غیره استفاده کنید.

ما در این متن به بررسی طراحی کافی شاپ روی بام بپردازیم. در این خصوص نکاتی وجود دارد که به آنها اشاره شد.

موارد مرتبط با این موضوع:

فروش کود دامی

فروش کود دامی

تماس با کارشناسان معماری سبز

کاربران گرامی می‌توانند جهت دریافت مشاوره با شماره ۹۱۰۳۱۶۴۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.