انواع گرین وال

انواع گرین وال

انواع گرین وال در ساخت و طراحی دکوراسیون تاثیر به سزایی دارند. در مورد این محصولات و کاربرد آن ها توضیحاتی می دهیم.

فروش کود دامی

اجرای روف گاردن

دسته بندی انواع گرین وال بر حسب متریال

انواع گرین وال به روش های مختلفی مورد دسته بندی قرار می گیرند. از اولین روش دسته بندی، می توان به نوع متریال مورد استفاده در ساخت گرین وال اشاره کرد. برخی از گرین وال ها به وسیله متریال های طبیعی ساخته می شوند. خاک، گیاه، بستر زیر سازی و… برای ساخت یک گرین وال طبیعی لازم است. اما دسته ای دیگر از گرین وال ها هستند، که ساختار مصنوعی دارند. طراحی گرین وال مصنوعی، معمولا به وسیله پلاستیک یا پارچه انجام می شود. این گرین وال ها شباهت بسیاری به گرین وال های طبیعی دارند اما الیاف آن ها کاملا مصنوعی است. بنابراین اگر بخواهیم از نظر متریال، گرین وال ها را دسته بندی کنیم، باید آن ها را در دوسته طبیعی و مصنوعی قرار دهیم.

دسته بندی انواع مختلف گرین وال

انواع دیوار سبز، از راه های دیگری نیز مورد دسته بندی قرار می گیرند. نوع گیاه می تواند یکی از ملاک های دسته بندی شناخته شود. بعضی افراد ترجیح می دهند دیوار سبزشان فقط از برگ های طبیعی یا مصنوعی تشکیل شده باشد. برگ درخت پرتقال تقریبا به عنوان پرطرفدارترین نوع دیوار سبز از این دسته شناخته می شود. برخی دیگر ترجیح می دهند از گیاهان پیچشی، مثل پیچک برای تزیین دیوارهای سبز خود استفاده کنند. برخی دیگر از آن ها نیز ترجیح می دهند طرح مورد استفاده آن ها دارای گل های رنگی باشد.

انواع گرین وال

باید دقت داشته باشید که انواع گرین وال طبیعی به مراقبت بیشتری نیاز دارند. گیاهان طبیعی باید همواره از نور و آب کافی برخوردار باشند. این مسئله باعث دوام و ماندگاری گرین وال طبیعی شما خواهد شد. بنابراین اگر وقت رسیدگی دائم به گیاهان را ندارید، بهتر است استفاده از گرین وال های مصنوعی را در دستور کار خود قرار دهید. امید است مطالب ارائه شده زمینه آشنایی شما با انواع مختلف گرین وال را فراهم کرده باشد.

موارد مرتبط با این موضوع:

فروش کود دامی

فروش کود دامی

تماس با کارشناسان معماری سبز

کاربران گرامی می‌توانند جهت دریافت مشاوره با شماره ۹۱۰۳۱۶۴۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.